پاورپوینت نحوه تشکیل آتش فشان ها در 19 اسلاید
دسته بندی زمین شناسی
بازدید ها 278
فرمت فایل pptx
حجم فایل 1.228 مگا بایت
تعداد صفحات فایل 19
5,500 تومان
پاور پوینت انواع آتشفشان

فروشنده فایل

کد کاربری 1026
کاربر

در این فایل پاور پوینت به نحوه تولید آتش فشان هاو همچنین انواع آنها  به همراه تصاویر آن پرداخته شده است که مناسب برای دانش آموزان و دانش جویان رشته جغرافیا و زمین شناسی می باشد که فهرست و خلاصه آن به شرح زیر است :

 

•اثرات آتش فشان ها  (حوادث فوران آتشفشان‌ نشان می‌دهد که این پدیده می‌تواند باعث تخریب گسترده شهرها و جنگل‌ها شود. از طرفی فعالیت‌های آتشفشان‌ها تأثیراتی در کره زمین دارد که ما قادر به دیدن آن‌ها نیستیم و تنها نتایج آن‌ها را مشاهده می‌کنیم ...)

•ماگما و ساختمان لایه‌های زمین(ماگما خود از مایعات، جامدات و گازها تشکیل می‌شود که سیلیکات بیشترین بخش آن را تشکیل می‌دهد...)

•تشکیل آتشفشان(ماگما می‌تواند به زیر سنگ‌کره فشار وارد کند، البته این پدیده نادرتر از تشکیل ماگما در اطراف محدوده لایه‌هاست. این فعالیت آتش‌فشانی بین لایه‌ای، حاصل تشکیل مواد داغ گوشنه در گوشته زیرین ...)

•فوران ماگما(قدرت تخریب آتش‌فشان‌ها با یکدیگر تفاوت دارد. بعضی به شدت فوران می‌کنند و همه چیز را در اطراف خود تا کیلومترها نابود می‌کنند...)

•اشکال آتش‌فشان‌ها (آتش‌فشان‌های سطح زمین اشکال مختلفی دارند. شکل یک آتش‌فشان به شکل سه بخش اصلی آن بستگی دارد:  ( 1- دهانه: نوک آتش‌فشان که لاوا از آن بیرون می‌زند  2-  اتاقک ماگما: محلی که قبل از فوران...)

 

فایل های مرتبط ( 3 عدد انتخاب شده )
خواص عمومی سنگ ها عوامل موثر در فشار سنگها در برابر تنش فصل 11-12
خواص عمومی سنگ ها عوامل موثر در فشار سنگها در برابر تنش فصل 11-12

دانلود تحقیق در مورد اوپک
دانلود تحقیق در مورد اوپک

زمین شناسی کرمان
زمین شناسی کرمان

پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل نیک

بالا